BDRip
Hardcore Henris Online

Hardcore Henris

(Hardcore Henry)
+11
+11
Balsai: 1
6.8 IMDB
Trukmė: 1val. 36min.
Kalba:
Kokybė: BDRip
Režisisavo: Ilya NaishullerFilmo siužetas:
Ko gero. žymiausias kazachas Holivude – Timuras Bekmambetovas „Ieškomas“. „Abraomas Linkolnas. Vampyrų medžiotojas“. „Nakties sargyba“ – pristato naują savo prodiusuotą juostą. „HARDCORE Henris“ yra turbūt pirmasis filmas istorijoje. nufilmuotas iš pagrindinio veikėjo perspektyvos.
Kitaip tariant. žiūrovai visus filmo įvykius stebi pagrindinio herojaus Henrio akimis. O įvykių šiame veiksmo trileryje tikrai netrūksta.

Pirmoji mintis. pramerkus akis – „Aš nieko neprisimenu“. Matau prieš save moterį. kuri sakosi esanti mano žmona Estelė ir teigia išplėšusi mane iš mirties nagų. Ko gero. ji teisi. nes netrukus paaiškėja. kad bent pusė mano kūno dalių pakeista mechaniniais protezais. Jaučiuosi lyg robotas. Tačiau man bandant prisipratinti šią mintį. į palatą. kurioje guliu. įsiveržia nepažįstami vyrai. bando mane nušauti ir pagrobia Estelę.

Kadangi ji vienintelė gali man papasakoti. kas aš esu. pasiryžtu ją surasti. Ištrūkęs į miestą. netrukus išsiaiškinu. kad esu Maskvoje. Ar esu čia buvęs anksčiau? Nepamenu. Aišku tik tai. kad daugybė žmonių nori mane nudėti. Už ką? Neįsivaizduoju. Bet nežadu lengvai pasiduoti.

2016-04-15 Filmo “Hardcore Henris” režisierius atskleidė. kad 31 iš 45 juostoje nusifilmavusių moterų yra prostitutės.
[/activetel]
  • Grotuvas
  • Pristatymas
Išjungti šviesą